Kredi Bulur Rehberi

TURKCELL Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yap

28.01.2020
44
TURKCELL Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yap

TURKCELL Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yap nasıl olur? Turkcell müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Direk temsilci ile görüşmek için ne yapmak gerekiyor? Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Turkcell ülkemizde hizmet veren telefon operatörleri arasında yer almaktadır. Ayrıca 1994 yılından beri köklü yaptığı teknolojik değişiklikler ve yeniliklerle bir çok müşterinin de tercih ettiği bir operatör olmuştur.  Bu kadar çok müşterisi olan bir operatörün de müşteri temsilcisi 24 saat hizmet vermektedir. Yalnız Turkcell müşterilerinin en çok şikayet ettikleri konu ise direk müşteri temsilcisine bağlanamamaktır. Eğer sizde bu konu hakkında şikayetçiyseniz sizin için direk müşteri temsilcisine bağlanmayı anlatacağız.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Turkcell müşterisiyseniz tüm ülkede bulunan TİM mağazalarından tüm işlemlerinizi yapacağınız gibi Turkcell müşteri hizmetlerinden de tüm işlemlerinizi yapabilmektesiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak tüm işlemlerinizi yapabilir tüm şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Eğer telefon ile işlem yapmak zor geliyorsa Turkcell internet sitesine girerek online işlemlere giriş yapabilir tüm işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Lira yükleme, Fatura ödeme, Tarife değiştirme gibi bir çok işleminizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerin aynısını Turkcell mobil uygulamasından da yapabilirsiniz.

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma için eğer Turkcell müşterisiyseniz 532‘yi çevirerek direk bağlanabilirsiniz. Eğer müşteri değilseniz 0 532 532 00 00‘ı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra hızlı bir şekilde 1’e ve sonrasında hızlı bir şekilde 0 (sıfır) tuşuna basarak anında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Hiç menülerde kaybolmadan hızlı bir şekilde temsilciye bağlanmak için 1-0 tuşlarına ard arda basarak temsilci ile görüşebilirsiniz.

GELİR BELGESİZ KREDİ ONAYI ALMAK İÇİN TIKLA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Viop Nedir? Viop Avantajları Nelerdir?

Daha Fazla Neler Yapabilirim?

Turkcell Müşteri hizmetleri ile diğer işlemleriniz için menüyü dinleyebilirsiniz. Tarife değişikliğinizi, numara değişikliğinizi, numara engellemesini, Lira yükleme işlemini, fatura ödeme işlemini ve Turkcell kampanyalarından haberdar olmak için müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi sadece 3 numarayı kullanarak 5-3-2 tuşlarına basıp arama yaparak yapabilirsiniz. 532 sadece Turkcell müşterilerine özel bir arama servisidir.

Turkcell müşteri hizmetlerinden ayrıca hazır kart abonesiyseniz size uygun kampanyalarla hattınızı faturalıya geçiş sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için 532’yi aradıktan sonra 1 ve 0 tuşlarına basarak bağlanacağınız müşteri temsilcisinden yapabilirsiniz. Aramanızı yaptıktan sonra temsilci ile beraber size uygun tarifleri seçip hızlı bir şekilde faturalı hatta geçiş yapabilirsiniz.

kredibulur.net

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.