Kredi Bulur Rehberi

TEB BONUS Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

16.03.2020
15
TEB BONUS Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB BONUS Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? TEB kredi kartı başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? TEB üzerinden kredi kartı başvurusu yaptığınızda hangi şartlarda limit oluşturulur? Herkese kredi kartı veriliyor mu? Tüm bu soruların cevaplarını ve banka başvuru aşamalarını yazımızda öğrenebilirsiniz.

Ülkemizde bonus özellikli kredi kartı veren bankalardan birisi de TEB bankasıdır. Bu banka özellikle kredi kartında son yıllarda oldukça atak olarak başvurular yaptırmaktadır. Sizde eğer bu bankadan kredi kartı alacaksanız bankanın kart başvurusu için hazırladığı politikalara uygun olarak işlem yapacaksanız. Başvurular internet üzerinden, ATM ve banka şubesinden, SMS ile, Müşteri hizmetlerinden sürekli olarak alınmaktadır. Size uygun olan kart başvurusu seçeneğini seçip hemen kredi kartınızı almak için bankaya başvurunuzu bırakabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi Kartı Veren 3 BANKA yazımızı okuyarak bu bankalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teb Kredi Kartı Başvurusu 

Bu kredi kartını almak için öncelikle banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi notunuz düşük veya banka siciliniz bozuksa TEB size kredi kartı vermeyecektir. TEB kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra anında sonuç alabiliyorsunuz. Bu yüzden başvuru öncesi Findeks Dışında Kredi Notu Öğrenme yazımızı okuyarak kredi skorunuzu öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Bu şekilde kredi notunuzu öğrenebilir ve daha sonra uygun olursanız başvurunuzu yapabilirsiniz. Aksi durumda red olan başvuru sizin kredi sicilinizi daha çok kötü duruma sokacaktır. Banka kredi başvurusu yaptıktan sonra olan aşamalar aynı şekilde kredi kartı içinde geçerlidir.

Kartın Özellikleri Nedir?

  • Hafta içi yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerini %50 indirimle alabilirsiniz.
  • Eğer aylık belirli limitler belirleyip bu limitler dahilinde harcamalar yaparsanız ve bunu taahhüt ederseniz bankadan size aylık 500 TL’ye kadar bonus hediyesi verilecektir. Bu bonus hediyeleri daha sonra istediğiniz gibi kendi paranız gibi harcayabilir ve yıllık kart aidatınızı ödeyebilirsiniz.
  • TEB Kredi kartları ile nakit avans çekimleri yapabilirsiniz.
  • Kartınızla SGK prim borcunuzu ve Vergi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ödeme işlemlerinizde 1 TL komisyon alınacaktır.
  • TEB kredi kartı hem banka kartı olarak hem de kredi kartı olarak kullanılabilen bir karttır.
  • Kredi kartı ödemelerinizi TEB ATM, TEB şube, PTT Şubeleri veya PTT ATM’lerinden kolayca yapabilirsiniz.
  • TEB kredi kartınıza ait ek kart çıkartabilirsiniz. Çıkarttığınız Ek kartında yıllık aidatı olacağını unutmayınız.
  • Passolig Kredi Kartı Başvurusu: Eğer maçlara giden bir taraftarsanız Aktifbank passolig ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için sayfamıza girerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Passolig Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız TEB şubeleri üzerinden anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca TEB müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 200 0 666 numarasını arayarak da kredi kartı başvurusu yapabilir ve kredi kartı başvuru sonucu sorgulama yapabilirsiniz.

Resmi internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Burayı tıklayarak direk internet sitesine gidebilir ve kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca TEB müşterisiyseniz internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.