Kredi Bulur Rehberi

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

16.03.2020
34
PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT Bonus Kredi Kartı başvurusu nasıl yapılır? PTT bonus kredi kartı almak için şartlar nelerdir? PTT bonus kredi kartı için banka şartları ne olmalı? Sizlere şimdi bu haberler hakkında bilgiler vereceğiz.

Ülkemizdeki kurumlardan birisi olan ve bankacılık sektörüne de adım atan PTT, kredi kartı içinde yeni bir kampanya başlatmıştır. Sizde eğer PTT üzerinden bankacılık işlemleri yapmayı seviyorsanız BONUS özellikli kredi kartı alarak hemen bu işlemlerde kendinizi ön plana atabilirsiniz. PTT bonus kredi kartı başvurusu yapacak olan kişiler banka şartlarına uygun olduklarında istedikleri zaman başvurularını yapabilir ve onayı alabilirler. TEB BONUS Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? yazımızı okuyarak TEB üzerinden bonus kart alabilirsiniz.

Bonus kredi kartı diğer kartlara nazaran daha çok para kazandıran bir karttır. Sizde banka kredi skorunuzun uygun olması durumunda hemen kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu şekilde onay alır ve ne kadar limitinizin olduğunu görebilirsiniz. Şimdi sizlere PTT Bonus Kredi Kartı hakkında detaylı tüm bilgileri vereceğiz.

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT Bonus kredi kartına başvuruyu, telefondan, internet bankacılığından yahut herhangi bir çağrı merkezinden maalesef yapamamaktasınız. PTT kurumlarına gidip, bir form doldurarak kart başvurunuzu yapmanız gerekmekte. Bu, şehrinizdeki herhangi bir PTT şubesi olabilirken aynı zamanda merkez şube de olabilir; dilediğiniz yerden rahatlıkla kart başvurunuzu, kimliğinizi yanınızda bulundurarak yapıyor ve 1 ila 3 hafta içerisinde onay alabiliyorsunuz. Onay alamadığınız durumlarda ise dilerseniz başvurunuzu koşullarınızı iyileştirdikten sonra yineleyebilirsiniz. Yakın zamanda başvuru seçeneklerine en azından telefonla yahut SMS ile başvuru seçeneğinin de eklenmesi yine gündemde.

PTT Bonus Kredi Kartı Şifre İşlemleri

Kredi kartı başvurunuzu yaptınız ve kredi kartınız olumlu olduktan sonra kurye ile sizin verdiğiniz adreslere teslim edilecektir. Kartınızı aldıktan sonra kullanmak için şifre oluşturmanız gerekir. Bunun için iki yol mevcuttur. Birinci yol 444 17 88 numaralı telefonu alarak şifre oluşturmak, diğer yol ise SMS atarak şifre oluşturmak. Her iki durumda da şifreniz sizin cep telefonunuza SMS ile gelecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Passolig Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS ile şifre almak için telefonunuzun mesaj kısmına SIFRE yazıp boşluk bıraktıktan sonra 4 haneli şifrenizi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son dört hanesi ile arkada alan 3 haneli cvc kodunu birleşik yazıp 3290’a mesaj atarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifre oluştururken ard arda rakamlar ve doğum tarihi gibi şifreler yaparsanız kabul olmayacaktır. Sormak istediklerinizi aşağıdan sorabilirsiniz.

Sigortam Yok Kredi Çekebilirmiyim?

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.