Kredi Bulur Rehberi

2020 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

28.01.2020
30
2020 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi faiz oranları nedir? İhtiyaç kredisi faiz oranları ile kaç ay vade öderim? En uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları veren banka hangisidir? Kredi başvurusu yapmak isteyen ve faiz oranlarını merak edenler için hazırladığımız bu yazımızda en uygun seçenekler ile 60 ay vadeli krediyi hangi bankadan alırsınız bunun bilgilerini de vereceğiz.

Ülkemizde en çok kullanılan bireysel kredi, ihtiyaç kredisidir. Bu kredi ile ihtiyacınız olan herşeyin üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Emekliler emekli kredisi, borcu olanlar borç kapatma kredisi, tatil kredisi, öğrenci kredisi gibi birçok kredi çeşidi vardır. Bu kredilerin ortada buluştuğu sisteme de ihtiyaç kredisi denir. Sizde eğer bankalardan ihtiyaç kredisi alacaksanız faiz oranlarını da araştırmanız gerekiyor.

İhtiyaç kredisi alabilmeniz için kredi skorunun önemi çok büyüktür. Eğer kredi notunuzu biliyorsanız ve 1100 üzerindeyse bankalardan ön onay almanız muhtemeldir. Ama eğer kredi notunuz düşük ve diğer banka borçları yüzünden gecikmeler yaşıyorsanız kredi başvurusu için olumsuz yanıt alırsınız. Tüm şartlara uygun olan ve 18 yaşından büyük olan kişiler kredi başvurularını yapabilirler. Şimdi sizlere bu yazımızda 2020 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer şartlara uygunsanız size uygun bankalardan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2020

Banka AdıFaiz Oranı
Ziraat Bankası%1.12
Garanti BBVA%1.09
TEB%0.89
İş Bankası%0.99
Odeabank%1.45
QNB Finansbank%0.99
Vakıfbank%1.12
Akbank%1.22
Yapı Kredi%1.14
Fibabanka%0.98
HSBC%1.07
Denizbank%1.09
Burganbank%1.19
Halkbank%1.15
Aktifbank%1.49
ICBC%1.14
Anadolu Bank%1.38
ING Bank%1.04

Ziraat Bankası Bireysel Kredi Başvurusu

Kamu bankalarımızdan olan Ziraat Bankasından en uygun faizle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle kendi emeklilerine ve devlet memurlarına özel faizlerle kredi imkanı veren bu bankadan 100.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorsunuz. İnternet sitesinden, SMS ile ve banka şubelerinden başvuru yapmaktasınız. Eğer özel sektör çalışanıysanız en az 6 ay sigortalı çalışan olmanız gerekmektedir. Ayrıca kredi notunuzun iyi ve kredi sicilinizin de kötü olmaması gerekir.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi 2020

Garanti Bankası’da hızlı kredi veren bankalardan birisidir. Sizde bu bankadan kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle dijital kredi adı altında verilen kredi kampanyasından yararlanmak için resmi internet sitesinden başvuru yapabilir ve kredi notunuza göre faiz uygulaması uygulanabilmektedir. Eğer kredi notunuz yüksekse banka size özel faizlerle kredi verebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi 2020

Kolay kredi ve ertelemeli kredi almak isteyenler ise Finansbank sms kredi başvurusu kampanyasına katılabilirler. Anında başvuru yapabileceğiniz bu krediye onaylanması durumunda gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan TC KİMLİK NUMARANIZI 5030’a mesaj atarsanız anında kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi gelir belgesiz olarak tüm Finansbank şubelerinden sadece kimliğinizle kullanabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi 2020

Denizbank son yıllarda en çok ihtiyaç kredisi başvurusu yapılan bankalardan birisidir. Bunun sebebi ise bankanın kendi uyguladığı politikalardır. Bazı durumlarda düşük kredi notuna göre kredi veren bu bankadan bir mesajla 55.000 TL’ye kadar kredi almanız mümkündür. Cep telefonunuzdan KREDİM, TCKİMLİK yazarak 3280’e mesaj atarsanız anında kredi başvurunuzu yapmış olursunuz. Ayrıca bu bankadan yapacağınız kredi başvurusunda onay mesajı gelirse gelir belgesiz olarak kimliğinizle istediğiniz şubeden krediyi kullanabilirsiniz.

Halkbank Hızlı İhtiyaç Kredisi 2020

EN düşük faizle kredi veren bankalardan biriside Halkbank’tır. Halkbank düşük faizle kredi verirken tüm müşterilerine de ayrı kredi kampanyaları yapmıştır. Maaş müşterilerine özel kredi, Kamu çalışanlarına özel kredi, Özel sektör çalışanlarına kredi, Mini kredi, Dost İhtiyaç Kredisi ve Emekli kredisi olarak kredi çeşitleri vardır. Eğer bu bankadan bu kredilere başvuru yapmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir ve kredi başvurunuzu orada gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bankaya gitmeden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS ile anında başvuru yapabilirsiniz. KREDİ,TCKİMLİK,GELİR,KREDİTUTARI aralarda boşluk olacak şekilde 3452’ye mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kredide limit 15.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutar üzerinde kredi başvurusu için banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

GELİR BELGESİZ KREDİ İÇİN TIKLA

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.