Kredi Bulur Rehberi

Günde En Az 100 TL Kazandıracak İşler

16.03.2020
70
Günde En Az 100 TL Kazandıracak İşler

Günde en az 100 TL kazadıracak işler nasıl bulunur? Günlük iş bulmak isteyenler için hangi başvurular yapılır? 100 TL ve üzeri iş başvurusu yapmak isteyenlere hazırladığımız bu yazımızda kolay para bulma yöntemlerinden bahsedeceğiz. İş bulamıyorsunuz ya da kendi işinizin patronu olmak istiyorsunuz. Evet bu konuda birçok alternatif bulunmakla birlikte size yapabileceğimiz öneriler tamamen sahip olduğunuz sermayeye göre değişecektir.

Ancak bu yazımızla; fazla sermaye istemeyen hatta hiç sermaye istemeyen ve size günde en az 100 TL kazandıracak 7 süper iş modeli ile sizlere tavsiyelerde bulunmaya çalışacağız. İşte sizlere günlük 100 TL kazandıran işler.

Sosyal Medya Fenomeni Olmak

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanıyorsanız ve takipçi sayınızı her geçen gün artırabiliyorsanız, bilin ki sosyal medya üzerinden para kazanmanıza ramak kaldı. İster reklam alıp gelir elde edebilir ya da isterseniz herhangi bir ürünün pazarlamasını sosyal medya hesaplarınız üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca şunu da hatırlatmakta fayda vardır ki; takipçi sayısı çok olan sosyal medya hesaplarının hatırı sayılır rakamlara satışı bile yapılmaktadır.

El Becerilerinizi Geliştirme

El becerilerinizi geliştirerek; ortaya yep yeni bir ürün koyabilir, bunları eşinizden dostunuzdan komşularınızdan başlayarak satabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Özellikle çocuk, bebek ürünleri konusunda ortaya koyacağınız ilginç fikir ve ürünler sizlere tahmin bile edemeyeceğiniz kazançlar sunabilir.

Gerçekten Bilgili Olduğunuz Konularda Özel Ders Verme

Eğer bir konuda kendinizi uzman seviyesinde hissediyorsanız; bu konuda özel ders vermeyi deneyin. Üstelik internet sayesinde görüntülü konuşma yöntemiyle evinizden herhangi bir yere gitmeden ya da evinize herhangi birisinin gelmesine gerek duymadan özel ders verebilirsiniz. Eğer bir konuda uzman değilseniz bile herhangi bir konuda kendinizi geliştirip ders verebilirsiniz.

Yatırım İşlemleri

İnternetin getirmiş olduğu imkanlarla birlikte; gerek bilgisayarlarımızdan gerekse akıllı cep telefonlarından, borsa üzerinden ya da Forex gibi platformlardan işlem yapmak artık çocuk oyuncağı haline geldi. Sürekli piyasayı takip edebiliyor olmanın verdiği avantaj sayesinde, yapacağınız alım satım işlemleri ile günlük 100 TL belki de daha fazla kârlar elde edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Nedir?

Çocuk Bakıcılığı

Yine sermaye istemeyen ve çok da zor olmayan işlerden birisi de çocuk bakıcılığıdır. Günlük 100 TL belki de daha fazla para kazanabileceğiniz çocuk bakıcılığı işini yapabilmek için en çok ihtiyacınız olan şey ise sevimli afacanlara karşı sabırlı olabilmektir.

İşportacılık

Ülkemizin favori mesleklerinden birisi olan işportacılık çok fazla sermaye istemeyen; doğru zamanda ve doğru yerde yapılması halinde günlük 100 TL ‘den çok daha fazla para kazanma imkanı sağlayan bir iştir. İşportacılıkla başlayan ve işleri büyüterek profesyonel iş hayatına geçen birçok örnek vardır.

Fast Food İşleri

Fast food derken daha çok Türk mutfağına özel fast foodlardan bahsediyoruz. Bunlara örnek olarak; tavuklu – nohutlu pilav, et döner, tavuk döner, lahmacun, vs. gibi ürünleri dükkan açmadan işportacılık yaparak satabilirsiniz. Ayrıca çalışma saatleri açısından da avantajlı olacaksınız. İyi bir güzergahta, günde 3 – 4 saat çalışıp, normal bir işletmeye göre çok daha fazla kazanan dönerciler hepimizin bildiği bir gerçektir.

Sigortam Yok Kredi Çekebilirmiyim?

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Esnaf Kredisi Veren Bankalar (ONAY AL)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.