Kredi Bulur Rehberi

Garanti BBVA Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılıyor?

16.03.2020
36
Garanti BBVA Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılıyor?

Garanti BBVA Kartsız Para Çekme İşlemleri Nasıl Yapılır? Garanti BBVA Kartsız Para Çekme ve Yatırma İşlemleri hakkında genel bilgiler nelerdir? Garanti ATM üzerinden kartsız para çekme yapılır mı? Sizlere şimdi bu yazımızda kartsız para çekebileceğiniz işlemler hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Ülkemizin köklü bankalarından olan Garanti Bankası isim değişikliği yapmış ve 2019 yılından itibaren BBVA ismini kullanmaya başlamıştır. Garanti BBVA olduktan sonra banka tüm kampanyalarında da güncelleme yapmaktadır. Sizde eğer bu bankadan bir işlem yapacaksanız kolay ve basit olduğunu söylemek istiyoruz.

Garanti BBVA kartsız para çekme işlemleri QR Kod ile yapılır veya size gönderilen cebe havale işlemlerini alırsınız. Başka türlü bu bankanın ATM’sinden kartsız para çekmeniz mümkün değildir. Garanti BBVA üzerinden ayrıca kartsız para çekme işlemi yapacaksanız bazı limitlerin de olduğunu söylemek istiyoruz. Bu limitler şu şekildedir.

 • Garanti Bankası Kredi Kartı ile nakit avans çekmek istiyorsanız 6.000 TL’ye kadar limitle çekim işlemi yapabilirsiniz.
 • Garanti Bankası ATM para yatırma limiti 12.000 TL olarak bilinmektedir.
 • Garanti Bankası ATM’lerinden mobil TL yükleme işlemi limiti de 1.000 TL olarak verilmektedir.
 • Garanti Bankası QR KOD ile para çekme limiti 3.000 TL’dir. 3.000 TL üzeri işlemleriniz için banka şubelerinden gişe işlemlerinden para çekebilir veya 24 saat sonra yine aynı miktarı çekebilirsiniz.
 • Kartlı şans oyunu ödeme limiti ise 5.000 TL olarak bilinmektedir.

Bu limitler dahilinde ATM’lerde işlem yapabilirsiniz. Banka şubelerinde herhangi bir limit yoktur. Yüksek para çekimlerinizi 1 gün önceden bankaya söylerseniz banka size parayı getirecektir.

Garanti BBVA QR Kod ile Kartsız Para Çekme

Garanti BBVA üzerinden QR Kod ile para çekme işlemleri nasıl yapılır şimdi sizlere bunlardan bahsedelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Cumartesi ve Pazar Günü EFT Yapılır Mı?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ATM üzerinden bankacılık işlemlerimizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz. Diğer bankalar gibi Garanti Bankası’da işlemleri için yeni güncellemeler yapmış ve ATM üzerinden müşterilerine kolay para çekme işlemleri uygulamıştır.

 • Garanti bankasından kart ile para çekme işlemi yapmak istemiyorsanız QR kod ile paranızı anında çekebilirsiniz.
 • QR kod ile para çekme işlemi yapmak istiyorsanız Garanti Cep uygulaması kullanıyor olmanız ve bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir.
 • Garanti cep uygulamasını Android veya İOS marketten ücretsiz indirebilirsiniz. İnternet şifrelerinizi yazdıktan sonra uygulamaya giriş yapılır ve QR işlemleri menüsüne gelinerek para gönderme işlemini yapabilirsiniz.
 • QR menüsüne geldiğinizde para çekmek için limitinizi giriniz ve daha sonra parolanızı yazınız.
 • Size verilen QR kod ile bankamatiğe gittiğinizde uygulamaya kodu taratarak ne kadar limit belirlediyseniz o kadar parayı hiçbir şeye basmadan çekebilirsiniz.
 • QR kod doğrulandıktan sonra paranız hemen size verilecektir.
 • Bu işlemi 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izleyerek de bilgi alabilirsiniz.

Garanti CepBank ile Kart Olmadan Para Çekme İşlemi

Garanti ATM’lerinden kartsız para çekme işlemlerinden bir tanesi de Cepbank’tır. Bunun için yine cep bank uygulaması kullanmanız gerekmektedir. Bu para işlemi ile başkasına da para gönderebilirsiniz. Uygulama üzerinden para gönderme seçeneklerinden cep bank para gönderme işlemini seçebilirsiniz. Günlük 500 TL olan bu para gönderme işlemi ile cep telefonunuza gelecek olan şifre ile paranızı 7 gün içinde çekebilirsiniz.

Garanti CepBank para çekme işlemi yapmak istiyorsanız, en yakın Garanti Bankası ATM’sine gidebilirsiniz. Kartınız yoksa GİRİŞ tuşuna basıp CepBank Para Çekme menüsüne girip işlemi onaylamanız gerekmektedir.

Bu menüye girdikten sonra para gönderen kişinin telefon numarasını, sizin telefon numaranızı ve gönderilen miktarı yazdıktan sonra size gelen şifreyi yazarak paranızı anında çekebilirsiniz. Bu işlemlerle kendi kendinize cep bank para gönderme işlemi yapamazsınız. Kendinize para göndermek istiyorsanız QR kod ile para gönderme işlemini seçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bütün Bankaların Müşteri Hizmetleri Numarası

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Denizbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri Öğren

Ziraat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.