Kredi Bulur Rehberi

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir? Nasıl Açılır?

16.03.2020
31
Denizbank Kurtaran Hesap Nedir? Nasıl Açılır?

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir? Nasıl Açılır? Denizbank kurtaran hesap herkese veriliyor mu? Denizbank üzerinden kurtaran hesap açmak için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda Denizbank kurtaran hesap hakkında bilgiler vereceğiz. Denizbank kurtaran hesap müşterilerine özel verilen bir KMH hesabıdır. Sizde bu hesabı almak için iyi müşteri olmanız ve bu bankadan bir ürün kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Eğer sizde bu hesabı almak istiyorsanız ve hesabınızda sürekli olarak ek para görünmesini istiyorsanız kredi notunuzun iyi olması ve banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız zaman ayrıca bu bankada bir hesabınızın olması ve bu hesaba başvuru yapmanız gerekiyor. Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? bölümüne giderek hemen kredi ihtiyacınızı karşılayabilecek formüller öğrenebilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Başvurusu

Denizbank kurtaran hesap başvurusunu cep telefonunuzdan anında yapabilirsiniz. Kurtaran hesap başvurusu yapmanız için bu bankadan bir hesabınız olması gerekmektedir. Eğer hesabınız varsa cep telefonunuzdan KURTARAN yazıp boşluk bırakın TC KİMLİK numaranızı 3280’e mesaj atın. Başvuru sonucunuz anında mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Başvuru olumlu olursa hesabınıza tanımlanan limit bilgisi de mesaj olarak size iletilecektir. Bu mesajdan sonra kartınızdaki kurtaran parayı kullanabilirsiniz. Hesap kapatma işlemi yapmak istiyorsanız da banka şubelerine giderek kapatma talebinde bulunabilirsiniz.

Denizbank kurtaran hesap başvurusu yaptığınızda sizin kredi notunuza göre limit belirlenir. En düşük limit 200 TL olarak bilinmektedir. Genel olarak kredi aldığınız zaman kredi tutarı kadar bu hesap otomatik olarak açılır. Ayrıca bu bankadan maaş alan bir müşteri iseniz maaşınız kadar ek hesap açabilirsiniz.

Denizbank Anında Para

Denizbank Anında para kurtaran hesap gibi acil durumlarınızda yardımınıza koşan bir kampanyadır. Bu hesapta kredili mevduat hesabı olarak vadesiz hesabınıza tanımlanacaktır. Talep ettiğiniz durumda 300 lira ile 15.000 liraya kadar hesap açma işlemi yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Cep telefonunuzdan ANINDA yazıp TC KİMLİK numaranızı 3280’e mesaj atarsanız başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra hesabınıza tanımlanacaktır. Bu parayı almak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca aldığınız parayı 12 ay taksite kadar ödeme yapabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Denizbank Kurtaran Hesap Nedir? Nasıl Açılır? hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bize yazarak sorabilirsiniz.

Denizbank Mevduat Vadeli Hesap Özellikleri Nedir?

Denizbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri Öğren

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.