Kredi Bulur Rehberi

Anadolu Bank EFT Saatleri Nedir? Havale Saatleri Ne Zaman?

13.09.2020
3
Anadolu Bank EFT Saatleri Nedir? Havale Saatleri Ne Zaman?

Anadolu Bank EFT Saatleri Nedir? Havale Saatleri Ne Zaman? Anadolu Bank EFT yapmak için hangi saatlerde işlem yapılır? İşte detaylar…

Anadolu Bankası’nın 2020 EFT Saatleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için makalemize göz atın. Anadolu Bankası üzerinden başka bir bankaya para göndermek istiyorsanız EFT işlemi yapmanız gerekecektir. Aynı banka içinde para transferi yapmak istiyorsanız, bir de havale işlemi yapmanız gerekir.

EFT işlemleri, banka tarafından belirlenen saatler arasında mesai saatleri içinde gerçekleştirilir. Bunun nedeni merkez bankasıdır. Gönderilen tüm EFT işlemleri merkez bankası tarafından onaylanır. Bu nedenle, merkez bankasının kapalı olduğu resmi tatillerde resmi tatillerde EFT işlemi yapamazsınız. Yapmış olduğunuz EFT’ler, geç EFT olarak tanımlanacak ve ilk iş gününün EFT saati içerisinde işleme alınacaktır. Artık dilerseniz Anadolu Bankası EFT saatleri ile ilgili bilgi veriyoruz.

Anadolubank’ın EFT saatleri nedir?

Anadolu Bankası’nın EFT açılış saatleri 09:00 ile 17:20 arasındadır. Bu saatler, bankanın mesai saatleri içinde açık olduğu saatlerdir. Transfer yapmak istediğiniz belirli bir zaman yoktur. Haftanın 7 günü 24 saat para transferi yapabilirsiniz. Hafta sonu EFT işlemi gerçekleştirirseniz veya bu saatler dışında EFT işlemi gerçekleştirirseniz bir sonraki iş günü saat 09.00’da bankaya işlem yapılacağını belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz para transferleri en geç 30 dakika içinde karşı tarafın hesabına yatırılacaktır. Daha fazla zaman geçerse müşteri desteğini arayarak EFT ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Bank EFT Ücretleri Nedir?

EFT işlemlerini Anadolubank üzerinden yapmak ve ucuza para göndermek istiyorsanız internet bankacılığını veya mobil şubeyi öneriyoruz. Anadolu Bankası kredi kartı satın aldıysanız, EFT işlemlerinizi yapmak için kredi kartınızı da kullanabilirsiniz. EFT işlemlerinden% 5 ile% 9 arasında komisyon kesilir. Anadolu Bankası’nın günlük EFT işlemleri için üst limiti 250.000 TL’dir. Banka şubesi ile görüşerek bu limiti artırabilirsiniz.

  • Anadolu Bankası müşteri hizmetleri ile yapılan işlemlerde 10 TL ücret alınmaktadır.
  • Cep telefonu şubesinden yapılan EFT işlemlerinde 1,5 TL işlem ücreti alınmaktadır.
  • İnternet bankacılığı ile yapacağınız EFT işlemlerinden 1,9 TL işlem ücreti alınmaktadır.
  • Anadolu Bankası ATM’lerinden EFT işlemleri için işlem ücreti 10 TL olarak belirlenmiştir.
  • Banka şubelerinden EFT işlemleri için 20 TL ve üzeri komisyon ödersiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Cebe Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu nedenle Anadolu Bankası Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı en akıllısıdır. Bu kanallar üzerinden çalışabilirsiniz.

EFT talep süreci

Anadolu Bankası üzerinden EFT işlemi yaptıysanız ve henüz karşı tarafın hesabına geçmediyseniz, EFT talebinde bulunabilirsiniz.

EFT ile ilgili bilgilere 0850 222 55 50’den veya banka şubelerinden ulaşılabilir. İşleminiz havuza alınmadıysa iptal edebilirsiniz. Daha fazla bilgiyi www.anadolubank.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.