Kredi Bulur Rehberi

Aktifbank 40.000 TL İhtiyaç Kredisi 60 AY

16.03.2020
52
Aktifbank 40.000 TL İhtiyaç Kredisi 60 AY

Aktifbank 40.000 TL İhtiyaç Kredisi 60 AY başvurusu nasıl yapılır? Aktifbank 40.000 TL kredi almak için şartlar nelerdir? Aktifbank internet bankacılığı üzerinden kredi veriyor mu? Kredi notu düşük olanlara bu banka ne kadar kredi onayı veriyor? Sizlere bu yazımızda Aktifbank kredi başvurusu ve şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Ülkemizde daha sonralardan bankacılık sektörüne giren ve ilk olarak PTT ortak anlaşmalı emekli kredisi veren bu banka artık dijital bankaya geçmiş ve online kredi başvurusu yaptırmaya başlamıştır. Özellikle passolig kartı olan kişiler bu bankadan şubelere gitmeden hesaba onaylanan kredilerini atabilirler. Passolig Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? sayfasına giderek bu kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda kredi notu düşük olup bankadan kredi alamayanlar hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde eğer Acil paraya ihtiyacınız varsa bu banka 30 bin olan limiti artık 40 bin TL yaptığını söylemek isteriz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktifbank ihtiyaç kredisi internet üzerinden verilen ve şubesiz bankacılık olan N-kolay sistemi üzerinden verilmektedir. www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek 40.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra size bildirilecek ve genel merkezden aranarak müşteri temsilcisi ile görüşmeniz için tarih belirlenecektir. Krediyi ister evinizde isterseniz de işinizde kullanabilirsiniz. Bankaya gitmeden kredi veren bu banka size Nkolay adında bir kart verecektir. Bu kart ile paranızı tüm ATM’lerden veya PTT şubelerinden kolayca alabileceksiniz.

Aktifbank Emekli Kredisi PTT Aracılığı İle

Aktifbank ve PTT anlaşmalı olan bu kredide emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlara 60.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi verilmektedir. Bu kredide kredi notu düşük olan, kredi sicili kötü olan kişiler de başvuru yapabilir. PTT emekli kredisinde yaş sınırı güncellenmiş ve 85 yaşına kadar kredi verilmektedir. Kredi vadesi ile yaşınızın toplamı 85 olması gerekmektedir. 84 yaşındaki bir emekli 12 ay vadeli kredi alabilir. Sadece PTT üzerinden emekli maaşı alan müşteriler başvurabilir. Eğer bu bankada emekli maaşınız yatmıyorsa maaşınızı Postaneye taşıyıp ilk maaşı aldığınız zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Banka Kredi Yapılandırma Nasıl Olur?

Sizlere bu yazımızda Aktifbank kredisi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bilgiler ile hemen kredi başvurunuzu yapabilir ve ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Kredi Notu Nasıl 3 Ayda Yükselir? yazımızı okuyarak kredi notunuzu yükseltebilir ve kredi başvurusu için başka bankalarda şansınızı deneyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.